Mobilné odberové miesto Cooltajner

RT-PCR testovanie

Spoločnosť Retro World s.r.o. v spolupráci s Mestom Púchov a Autobusovou dopravou Púchou a.s. poskytuje od 23.02.2021 RT-PCR testovanie aj v meste Púchov, vždy v utorok a piatok od 8:30 do 10:30 na parkovisku MŠK (Ulica Športovcov - medzi závodom Makyta a futbalovým štadiónom) prostredníctvom mobilného odberového miesta MOM BUS - Púchvská jašterka.
Mobilné odberové miesto Cooltajner, prevádzkované spoločnosťou Retro World v spolupráci s Kultúrnym centrom Cooltajner, vzniklo v decembri roka 2020 a v súčasnosti poskytuje formu RT-PCR testovania. Objednať na test sa môžete prostredníctvom svojho obvodného lekára, webovej stránky korona.gov.sk alebo ako samoplatca prostredníctvom webovej stránky lab.online nášho zmluvného laboratória Alpha medical.
__________
 
Odberové hodiny: pondelok - piatok | 8:00 - 12:00
Telefonický kontakt počas odberov: 0907 528 524
Adresa: Odborov 245, 017 01 Považská Bystrica (GPS: 49.121546, 18.432782)
Modul žltého lodného kontajnera pred Domom kultúry OZK
__________
 
V prípade záujmu o skupinové pretestovanie firemných zamestnancov poskytuje MOM Cooltajner v spolupráci so spoločnosťou Alpha Medical aj takúto možnosť. Stačí nás kontaktovať na telefónnom čísle 0907 528 524 (ideálne v pracovné dni v čase od 11:00 do 15:00), vyplniť nezáväzný dopytový formulár nižšie, alebo zaslať dopytový mail na pcrmompb@gmail.com vo forme: 
 
Názov spoločnosti: 
IČO: 
Sídlo firmy: 
Kontaktná osoba a telefónne číslo:
 Počet zamestnancov, ktorých chce firma pretestovať: 
 
V prípade požiadavky pretestovania väčšieho počtu zamestnancov vieme po dohode do Vašej firmy vyslať odberový tím, ktorý zamestnancov pretestuje priamo v priestoroch Vašej spoločnosti (okrem okresu Považská Bystrica aj v okresoch Ilava, Púchov, Bytča a Žilina).

Dopytový formulár pre skupinové pretestovanie:

V prípade záujmu skupinového testovania vo Vašej spoločnosti vyplňte tento nezáväzný dopytový formulár. Do predmetu uveďte, prosím, názov spoločnosti, a v správe uveďte počet zamestnancov, ktorých by ste chceli pretestovať.