Mobilné odberové miesta RT-PCR testovanie

Cooltajner Považská Bystrica a BUS Púchov

iMOM Cooltajner/Retro Považská Bystrica
Odberové hodiny: pondelok - sobota | 08.00 - 09.30 (PCR testovanie)
Telefonický kontakt počas odberov: 0907 528 524
Adresa: Odborov 245, 017 01 Považská Bystrica (GPS: 49.121546, 18.432782)
Modul modrého lodného kontajnera pri Dome kultúry OZK

iMOM BUS Púchovská jašterka Púchov
Odberové hodiny: pondelok, streda a piatok | 08.00 - 9.00 (PCR testovanie)
Adresa: Športovcov, 020 01 Púchov (GPS: 49.118667, 18.319552)
Autobus MHD Púchovská jašterica na parkovisku pri štadióne
__________
 
V prípade záujmu o skupinové pretestovanie firemných zamestnancov poskytujú MOM Cooltajner PB a MOM BUS PU v spolupráci so spoločnosťou Unilabs Slovensko aj takúto možnosť. Stačí nás kontaktovať na telefónnom čísle 0907 528 524 (ideálne v pracovné dni v čase od 10:00 do 11:00), vyplniť nezáväzný dopytový formulár nižšie, alebo zaslať dopytový mail na pcrmompb@gmail.com vo forme: 
 
Názov spoločnosti: 
IČO: 
Sídlo firmy: 
Kontaktná osoba a telefónne číslo:
 Počet zamestnancov, ktorých chce firma pretestovať: 
 
V prípade požiadavky pretestovania väčšieho počtu zamestnancov vieme po dohode do Vašej firmy vyslať odberový tím, ktorý zamestnancov pretestuje priamo v priestoroch Vašej spoločnosti (okrem okresu Považská Bystrica aj v okresoch Ilava, Púchov, Bytča a Žilina).
___________
 
Mobilné odberové miesto Cooltajner, prevádzkované spoločnosťou Retro World v spolupráci s Kultúrnym centrom Cooltajner, vzniklo v decembri roka 2020 a v súčasnosti poskytuje tri druhy RT-PCR testovania - sterom, kloktaním a zo slín. Objednať na test sa môžete prostredníctvom svojho obvodného lekára, webovej stránky korona.gov.sk alebo ako samoplatca prostredníctvom webovej stránky lab.online nášho zmluvného laboratória Unilabs Slovensko. PCR testy kloktaním a zo slín sú momentálne dostupné iba pre samoplatcov.
 
Mobilné odberové miesto BUS - Púchovská jašterka prevádzkuje spoločnosť Retro World s.r.o. od februára 2021 a aj na tomto mieste ponúka všetky tri druhy PCR testov. Objednávanie je rovnaké ako v MOM Cooltajner.
 

Dopytový formulár pre skupinové pretestovanie:

V prípade záujmu skupinového testovania vo Vašej spoločnosti vyplňte tento nezáväzný dopytový formulár. Do predmetu uveďte, prosím, názov spoločnosti, a v správe uveďte počet zamestnancov, ktorých by ste chceli pretestovať.