2. Karaoke Night už túto sobotu

22.11.2014 20:30

Retro Music & Coffee pozýva všetkých priaznivcov dobrej zábavy na druhú KARAOKE NIGHT, ktorá sa uskutoční už v sobotu 22. novembra 2014 o 20:30. Na pôde Retra proti sebe opäť postavia všetci odvážni titani so svojimi našponovanými hlasivkami a spevácke výkony opäť nebude núdza.

Počas večera na vás čakajú znova dve disciplíny: BEST of the BEST a FREESTYLE

BEST of the BEST je súťažná kategória pre tých, ktorí si fandia a myslia si, že sú naozaj dobrí speváci a radi by svoj talent predstavili aj ostatným ľuďom. Podmienkou zapojenia sa do súťaže je štartovné 1€, ktoré prepadne v prospech banku. Bank, spoločne s darčekovým košom, ktorý dodá Retro, napokon zoberie absolútny víťaz v súťaži. Podmienkou je, aby sa do súťaže prihlásili aspoň traja súťažiaci pred začiatkom Karaoke Night. O víťazovi rozhodne porota zložená z divákov v Retre.

FREESTYLE je nesúťažná kategória pre všetkých spevuchtivých, ktorí si o sebe zrovna nemyslia, že sa do nich vtelil Pavarotti či Marika Gombitová, no napriek tomu spievajú radi a s chuťou. Všetci, ktorí budú mať záujem, budú môcť vystúpiť so svojím podaním vybraných piesní po súťažnom kole. 

Takže priatelia, šponujte hlasivky, tešíme sa na vás! :-)