Vianočné vouchre od Retra: Obdarujte svojich blízkych relaxom či zážitkom

01.12.2020 12:00
Lámete si hlavu, čím obdarovať svojich blízkych na Vianoce? Vyberte si jeden z vouchrov v našej ponuke, potešte svojich blízkych, dartujte im relax či zážitok, a zároveň pomôžete Retru prežiť tieto neľahké časy. Za to vám vopred ďakujeme ;)
 
Voucher na zážitkovú večeru pre dvoch na nezvyčajnom mieste
Zážitková 4-chodová večera podľa výberu z menu, s nastretím tabule na vybranom, vopred dohodnutom netradičnom mieste v prírode, fľaška vína podľa vínnej karty a nealkoholické nápoje podľa výberu. Platné počas celého roka, vhodné pre rôzne výročia či sviatky. (Podmienkou je, že Vami vybrané miesto musí byť dostupné aspoň 100 metrov od priestoru, kde možno zaparkovať auto). Cena: 100 €.
 
Vianočný voucher na masáž DE LUXE
Vianočný voucher na masáž DE LUXE: Voucher zahŕňa 90-minútovú masáž lávovými kameňmi v spojení s klasickou uvoľňujúcou masážou a oxygenoterapiou v salóne Lavender by Retro + bylinkový čaj alebo talianska káva podľa vlastného výberu po procedúre GRATIS. Vianočná akcia: 30 € namiesto 42 €.
 
Vianočný voucher na masáž podľa vlastného výberu
Vianočný voucher na masáž podľa vlastného výberu: Voucher zahŕňa 60-minútovú masáž podľa vlastného výberu (bankovanie, klasická, lymfodrenáž, medová, pomarančová, levanduľová) s oxygenoterapiou v salóne Lavender by Retro + bylinkový čaj alebo talianska káva podľa vlastného výberu po procedúre GRATIS. Vianočná akcia: 20 € namiesto 30 €.
 
 
PO ZAKÚPENÍ ELEKTRONICKÉHO VOUCHERU SI BUDETE MÔCŤ VYZDVIHNÚŤ DARČEKOVÝ POUKAZ OSOBNE NA BARE V RETRE. VOUCHERY SA DAJÚ ZAKÚPIŤ AJ PRIAMO V RETRE V HOTOVOSTI. 
V PRÍPADE ZÁUJMU VÁM VIEME PRIPRAVIŤ VOUCHER AJ PODĽA VAŠICH PREDSTÁV, STAČÍ NÁS KONTAKTOVAŤ PROSTREDNÍCTVOM SPRÁVY NA FACEBOOKU.